ENFOX OTS

Forum Enfox OTS

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

  • Index
  •  » Forum
  •  » Chcesz się pozbyć warna? To temat dla Ciebie!

#1 2010-07-30 03:31:06

Semtex

Administrator

Zarejestrowany: 2010-07-30
Posty: 20
Punktów :   

Chcesz się pozbyć warna? To temat dla Ciebie!

Na forum sporo osób ma warny, które się nie kończą (nie są czasowe), zapewne wiele osób chciałoby się pozbyć tych warnów poprzez "odpracowanie", dlatego zrobiłem ten temat aby wam "pomóc".
Co trzeba zrobić aby warny/warn został zdjęty?
Opcja pierwsza:
Napisać poradnik.
Poradnik zostanie oceniony przez ekipę forum, jeżeli na to zasłuży, autor poradnika w nagrodę będzie mógł się pozbyć jednego z warnów.

Opcja druga:
Pomoc na forum.
Mianowicie: wysłanie na pw do osoby zajmującą się zdejmowaniem warnów, (w tym wypadku do mnie) postów/tematów łamiących regulamin, jeżeli jedna osoba wyśle 10 tematów/postów zasługujących na warna również w nagrodę będzie mogła pozbyć się 1 warna.

Mini Regulamin:
Poradniki:
Poradnik musi być dobrze zrobiony, dokładne opisy, screeny jeżeli jest taka potrzeba;
Poradnik powinien być przydatny;
Poradniki o profesjach palladyn/knight/sorc/druid będą odrzucane, ponieważ takich poradników na forum jest bardzo dużo;
Raportowane posty/tematy:
Zaraportowanie już zwarnowanego posta nie liczy się do tej liczby 10 zgłoszonych;
Nie będzie się liczyło również zgłoszenie, zaraportowanego posta, którego ktoś już wcześniej zaraportował;
Zaraportowanie wielu postów w jednym temacie, w którym, powiedzmy, rozpętała się kłótnia obfitująca w wyzwiska - liczy się jako jeden;
Nie ma możliwości odpracowania warna czasowego;
Nie zdejmujemy warnów z kont, które są zbanowane;

Jeżeli ktoś się zdecyduje na zrobienie poradnika, proszę napisać w tym temacie. Jeśli ktoś będzie chciał zgłosić post/temat proszę pisać pw do Mnie lub bodzok.

Poradniki które zostały zrobione wcześniej się nie liczą.

Offline

 
  • Index
  •  » Forum
  •  » Chcesz się pozbyć warna? To temat dla Ciebie!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl